D. Akmehmet

364661

D. is 19 years old. He is the Violinist of Bugs, poets and pillow. D. is also known as "deathproof". D. is located in Dubrovnik at Zračna luka Čilipi.

D. likes to exercise at the gym during off hours and is trying to talk to media in order to get ahead professionally.

Meanest cat in the town. Everywhere.

Attitude Lonely
State Normal
Mood 99
Health 84
Star Quality 100
Cash $32,015,877.88
VIP Member
Game: Popmundo
Points: 2420
Time Played: 3990 days
Authorities: Moderator, Senior Moderator

Latest Blog Post

time to move on

arkada kala kala ne zaman gitmesi gerektiğini öğreniyor insan. ne bir heves, bir kırgınlık, bir öfkeyle geri gelmesini beklediğiniz kişi ne de onunla geçen zaman geri gelmiyor. tek bir kişinin gitmesi yetmez, iki kişi de gidecek o ilişkiden. kimse kalan hatıraların, üzüntünün altında ezilmesin diye. hiçbir şey geri gelmeyeceği gibi, başkalarının hayatlarının nasıl da devam ettiğini gördüğünüzde, fark ettiğinizde daha çok eziliyorsunuz. seansı geçmiş en güzel filme iki bilet. at gitsin.

bazen sağda solda bir soru duyarız, insan ne zaman büyür diye. benim için insan ne zaman gitmesi gerektiğini öğrendiğinde büyür. en azından kocaman bir adım atar. hayatın her anı böyledir, bir sürü kırılma noktası. lunaparklardaki hız trenleri koca bayırı tırmanınca neredeyse duracak gibi olur. işte gitmeniz gereken zaman. yoksa alt üst oluyorsunuz.

gidenin arkasından da değil, kendi yolunuza, başka bir yöne gitmeniz gerekiyor. çocukların arabaların peşinden koştuğu gibi bir hayalin peşinden koşmak nasıl güzelse aradaki mesafe açıldıkça içinizi dolduran o yalnızlık, terkedilmişlik, kavuşamayacak olma hissi bir o kadar kötü. boşverin onu bunu kovalamayı. kendinize başka yol arkadaşları bulun, bir sürü başkası var sizin gibi. gitmeyi öğrenin, kalıp acı çekmek marifet değil.

aşırı içli derin akmehmet, 14 haziran, popmundo

Posted 6/14/2018, 6:00 PM

All characters in Popmundo are fictitious. Any similarity to any person living or dead is merely coincidental.

Prominent Clothes & Tattoos

Note: Tattoos might be covered by clothing.