S. Charles

S. is 24 years old. He is the Bass Guitarist of Rock Peace in Solar System. S. is also known as "Shawty". S. is located in Paris at Shroomy.

S. likes to rest during off hours and is trying to talk to media in order to get ahead professionally.

Perfection is as far as infinity.

Attitude Promiscuous
State Normal
Mood 95
Health 49
Star Quality 90
Cash 19,998,904.50 M$
VIP Member
Game: Popmundo
Points: 3575
Days Active: 4198 days

Latest Blog Post

...

24 Mayıs,
24
24.

Selam sana 24! Benim için özel, ayrı ve bir o kadar da farklı bir yaşsın. Her sene bir öncekinden daha iyi geçtikten sonra başka bir dönüm noktasısın. Simon 5 gün daha geç doğsa kuklacısıyla aynı güne denk getiriyormuş. Bir kere daha denk gelmişti diye hatırlıyorum. Böyle tesadüfler tatlı oluyor. :)

Mayıs geldi ya, içim kıpır kıpır ondan yazıyorum. Tamamen içimden geldi. Aslında buraya daha çok dökmek lazım diye düşünüyorum ama o kadar düşünüp yazacak vakit bulamıyorum. Bir gün belki o da olur. :)

İlkbahara alerjim var; ama en sevdiğim mevsim ilkbahar. En sevdiğim ay ise Mayıs, tamamı evde geçti. Çimlerin üstünde sandalye açıp, rüzgarlı havada arkadaşlarla bir şeyler içip, sohbet etmeyi özledim. :)

24 çok güzel, tatlı ama biraz buruk. Bunca zaman düşünmeden yaşadığım hayatımı artık düşünmeye başladım. Büyük sorumluluklarımın farkına yeni yeni varıyorum. Sorun yaşadığımda kaçmak benim tipik huyumdur, bunca zaman hep kaçtım. Artık kaçamıyorum. Yüzleşmeyi öğreniyorum. İlişkilerimde daha hatırşinas olmaya çalışıyorum. Hayata balıklama atladım galiba. :)

24'e kadar kafama koyduğum bütün hedeflerimi gerçekleştirdim. Hepsini. İçimde bir tane bile bir şey kalmadı. Şu olsaydı daha iyi olurdu diyeceğim bir şey de yok. Hiçbir pişmanlığım yok. Hayat bu lütfu yaşamama izin verdi, teşekkür ederim. Yeni hedefler koyma zamanı şimdi, bunun üzerinde düşünüyorum. :)

Bayramda harçlık toplamaya alışkın ben, artık harçlık veriyorum. Genel olarak duygularımı daha yoğun yaşamaya başladım. Artık her şeye enerjim yok. Spontane yaşadığım hayatımı çok düzenli ve planlı yaşamaya başladım. Tahammül seviyem düştü. Eskisi gibi koşturamıyorum. Simon yaşlandı, :)

galiba.

Posted 5/24/2020, 11:00 PM

All characters in Popmundo are fictitious. Any similarity to any person living or dead is merely coincidental.